0900-9203 (€ 0,45 pm)
0

Wien bleibt Wien 2.0 - Nieuwjaarsprogramma

met solisten Claudia Patacca en Sef Thissen en Sef Thissen aangevuld met topsolisten van de Opera van Kiev

Bestel kaarten

Maestro Jeroen Weierink dirigeert Camerata Amsterdam Kiev. Samen met topsolisten Claudia Patacca, Sef Thissen en het Kiev Ballet zorgen zij voor een onvergetelijke avond.

Een onvervalste Wien bleibt Wien
is rondom de feestdagen een feest der herkenning.  In een nieuwe jas gestoken, maar zoals u van ons al jaren gewend  bent, gaat u natuurlijk weer genieten van meeslepende walsen van Johann Strauss en co, hartstochtelijke zigeunermuziek en briljante aria’s. We maken zelfs een uitstapje naar de musical en de opera!

Natuurlijk mogen ook de evergreens ‘Träume unterm Christbaum’ , ‘Viljalied’ en ‘Lippen schweigen’ niet ontbreken. Het wonderschone “Lied aan de maan” van Antonin Dvorak  zal u “kippenvel” bezorgen, zeker wanneer dit door Claudia Patacca gezongen wordt.

Wien bleibt Wien  blijft hét romantische muziekfeest voor rondom kerst en oud en nieuw. Zoals altijd is het een programma, waarin jong en oud zich kan onderdompelen in kerstsfeer; een programma bruisend  als champagne!

Speeldata

januari 2024

  1. vr 5 januari 2024 20:00
    Rabo Theater De Meenthe, Steenwijk
    Bestel kaarten
  2. zo 7 januari 2024 16:00
    Theater de Kampanje, Den Helder
    Bestel kaarten
  3. vr 12 januari 2024 20:00
    De Goudse Schouwburg, Gouda
    Bestel kaarten
  4. zo 14 januari 2024 14:30
    Spant!, Bussum
    Bestel kaarten
  5. za 20 januari 2024 20:00
    Muziekcentrum Enschede, Enschede
    Bestel kaarten